|  | 

Apartamenty nad morzem Karwia

Mierzeja Wiślana

Mierzeja Wiślana
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (8)Mierzeja Wiślana to bardzo interesujące miejsce. Mimo pewnych podobieństw przypomina Półwysep Helski tylko w ograniczonym stopniu – i tu i tu turystyka jest bardzo istotną gałęzią ludzkiej działalności, jednak Mierzeja Wiślana stanowi miejsce o wiele bardziej dzikie i mniej zorganizowane. Możliwe, że wynika to z bliskości rosyjskiej granicy, może do pewnego stopnia ze sporej odległości od bogatych ośrodków takich jak chociażby Gdańsk, może z mniejszych tradycji jeśli chodzi o podróże w ten rejon, fakt jest jednak faktem. Tymczasem Mierzeja Wiślana wcale nie jest od Półwyspu Helskiego miejscem mniej interesującym. Przeciwnie, znajdują się tu równie rozległe i równie atrakcyjne plaże, których dodatkowym atutem może być to, że są o wiele mniej uczęszczane. Miejsce to ma jednak zdecydowanie mniej ciekawą ofertę kulturalną, jest więc warte polecenia głównie amatorom obcowania z naturą. Szczególnie interesujące wydaje się dla ornitologów – można tu zaobserwować wiele rzadkich gatunków ptaków.

Inne wpisy na temat turystyki:

mierzeja-wislana

ABOUT THE AUTHOR

Related Articles

  • Spacer po Tczewie

    Spacer po Tczewie

    Tczew nie jest wprawdzie bardzo znanym polskim miastem, niemniej jednak kryje sobie wiele uroku, który warto odkryć w czasie wakacyjnych podróży. Wybierając się nad polskie morze warto zatrzymać się tu na chwilę, by nacieszyć się czystym powietrzem i niesamowitymi widokami. Główną atrakcję miasta stanowi nadwiślańska promenada, która prezentuje się znakomicie zwłaszcza w ciepłe, letnie dni.

  • Karwia apartamenty Werona

    Karwia apartamenty Werona

    Mamy przyjemność zaoferować Państwu apartamenty na sprzedaż nad morzem (200m do plaży) w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu zamkniętym WERONA w Karwi, w najbardziej uroczym zakątku kurortu. Pierwsza linia zabudowy od plaży, tuż za niewielkim laskiem, bliskość morza, jedna z najpiękniejszych plaż w Polsce, ciekawy projekt, duże balkony, solidne wykończenie i przede wszystkim bardzo atrakcyjna